لاغری را با تردمیل تجربه نمایید!

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مرداد 1396 در ساعت 11 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دارا بودن یک ظاهری متناسب و متعادل برای تمام انسانها مورد اهمیت می باشد و بیشتر ما این زیبایی جسمانی برایمان در اولویت اول قرار دارد و برای رسیدن به این امر تلاش های زیادی می کنیم. برای رسیدن به اهداف مهم مانند زیبایی جسمانی باید روش زندگی کردنمان را کاملا تغییر داده و آموزش های لازم ببینیم.

تغییر روش های زندگی از جمله پرهیزکردن از استرس ها، نگرانی ها و... میباشد.

تردمیل؛نوعی دستگاه هوازی است که امروزه به دلایل مختلف طرفداران زیادی دارد. با پیشرفت تکنولوژی طراحی این دستگاه به افراد مختلف در سن و سال های گوناگون کمک کرده است تا بتوانند در هر ساعت از شبانه روز که باشند، بتوانند به راحتی ورزش کرده و به سلامتی و تناسب اندام خود کمک کنند.

ورزش کردن در صبح

ورزش و تمرین کردن در اول صبح آن هم به وسیله تردمیل جهت کالری سوزی و از بین بردن چربی های اضافی بسیار مناسب می باشد. زمانیکه با معده خالی ورزش می کنید، بدنتان مجبور می شود برای تامین انرژی مورد نیازش از ذخایر خود استفاده کند و در نتیجه این فعالیت باعث چربی سوزی و تناسب اندام بدن شما می گردد.

تردمیل های مدرن و پیشرفته امروزه به مانیتورهایی مجهز شده اند که به راحتی کاربر میتواند سرعت، زمان، مسافت طی شده، درجه شیب و ضربان قلب خود را مشاهده و با در نظر گرفتن آنها بتواند ورزش خوبی را برنامه ریزی و اجرا کند.

ورزش را می توانید در سه سطح انجام دهید، ساده ، متوسط و پیشرفته. هر کس قبل از آنکه بخواهد ورزشش را شروع نماید باید از وضعیت توانمندی خود اطلاعات کسب نماید و بررسی کند که انجام دادن چه ورزشی برای او مناسب است؛

توجه نمایید که انجام دادن تمرینات پر فشار شخص را دچار خستگی می کند. چنانچه تمرینات شما با شدت اما با وقفه های معین باشد به فرد انرژی بیشتری می دهد و میتوانید حتی مدت زمان بیشتری نیز به ورزش کردن بپردازید. با رعایت کردن این فاصله زمانی می توانید به راحتی سوخت و ساز بدنتان را افزایش داد و چربی بیشتری بسوزانید.

برای انجام دادن ورزش تناوبی یا اینتروال باید مانند روش گم کردن عمل کنید، یعنی 1 الی 2 دقیقه با سرعت زیاد بدوید و 1 دقیقه راه بروید و این چرخه را به مدت 20 دقیقه ادامه دهید. به یاد داشته باشید که در هنگام راه رفتن و دویدن دستان خود را از آرنج خم کنید تا زاویه 90 درجه پیدا کنند. حرکت دست ها از مفصل شانه باید انجام شود، درست مانند زمانی که بر روی زمین می دوید. با ترکیب دست همراه با حرکات و فعالیت کل بدن میتوانید به آسانی کالری بیشتری بسوزانید.

با گذشت 6 هفته برنامه ورزشی خود را تغییر بدهید. چنانچه برنامه به صورت تکراری انجام گردد وضعیت جسمانی به این نوع برنامه عادت کرده و دیگر تاثیرات مورد نظر را بر روی بدن نمی گذارد.

انجام ورزش هایی مانند درازو نشست بعد از تمرین با تردمیل در حالتی که بدن هنوز گرم است به فرد کمک می کند تا عضلاتش سفت شود.برخی از تردمیل های امروزی به پایه ای برای انجام درازنشست مجهز شده اند که کاربر میتواند به راحتی بعد از اتمام فعالیتش با تردمیل این ورزش را نیز انجام دهد و از ورزش کردن با این دستگاه لذت ببرد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :