تردمیل های ارزان قیمت دچار چه مشکلاتی می شود؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 30 مرداد 1396 در ساعت 11 : 26 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل یک وسیله ورزشی مخصوص ورزش های هوازی و جایگزین پیاده روی و دویدن بر روی آسفالت می باشد. زمانی که می خواهید یک تمرین هوازی بسیار خوب و مؤثری داشته باشید و نتیجه مطلوبی داشته باشید، باید با هزینه بیشتر یک دستگاه تردمیل با کیفیت مطلوب تر تهیه کنید و این دستگاه امکانات بیشتری نیز دارد و برای خود کاربر نیز جذابیت خاصی را به دنبال دارد .

امکانات یک تردمیل طبیعتا بر روی قیمت آن تأثیر می گذارد . با توجه به توضیحاته داده شده تردمیلی که قیمت آن کمتر از 3 میلیون تومان باشد چندان رضایت بخش نیست . زیرا این دستگاه تردمیل بعد از گذشت چند مدت دچار نقص شده و خیلی سرسعتر از آن چه فکر کنید از رده خارج می شود و شما می بایست هزینه دوباره جهت خرید یک تردمیل خرج کنید .

تردمیل دستگاهی است که می بایست به صورت روزانه و منظم مورد استفاده قرار بگیرد و شاید چند نفر از اعضای خانواده بخواهند با تردمیل خانگی ورزش کنند؛ پس باید تردمیلی بخرید که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده باشد.تردمیل هایی که مبلغ خرید آنها بیشتر از 6 میلیون تومان است ، علاوه بر کیفیت مطلوب، فوائد و مزایای دیگری را می تواند در اختیار کاربر قرار دهد . همچنین می توان از آنها بر تناسب اندام بیشتر بهره برد . دلائل متعددی وجود دارد که باعث می شود با صرف هزینه بیشتر نتایج مطلوب تری از ورزش با تردمیل به دست بیاورید.

یک تردمیل که از قیمت بالایی برخوردار است موتور قوی تری نیز دارند که ظرفیت دستگاه را بالا می برد . تردمیلی که از موتور ضعیف تر بهره می برد کم کم سیم کشی داخلی آن و عایق بندی آن ها دچار آسیب می شود . اگر زمانی از تردمیل خود بوی سوختگی به مشامتان رسید بدانید که موتور تردمیل خود دچار نیم سوزی شده است و یا حتی ممکن است که قسمتی از دستگاه تردمیل آسیب دیده باشد . بنابراین باید هر چه زودتر اقدام به تعمیر دستگاه بکنید. تردمیل های گران قیمت تر معمولا کمی بزرگتر هستند؛ اما در عوض دیرتر دچار نقص و خرابی می شوند.

در هنگام استفاده از تردمیل یک سری کنش و واکنش ها انجام می شود و موتور باید سخت کار کند؛ به همین علت اگر سیستم الکتریکی دستگاه ضعیف باشدف نمی تواند بار اضافه را به خوبی تحمل کند و به عبارتی به دستگاه فشار وارد می شود و احتمال خراب شدن آن به وجود می آید.تردمیل های گران قیمت دارای یاتاقان فلزی و غلطک های متفاوتی هستند که در برابر پارگی و ضربه مقاوم هستند . در صورتی که تردمیل های ارزان قیمت اغلب غلطک های پلاستیکی دارند که ممکن است دچار چرخش، کاهش سایز و انحراف بشوند و دستگاه آسیب ببیند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :