آب کردن چربی شکم با تردمیل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 7 دی 1396 در ساعت 13 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در بیشتر افراد به دلیل نداشتن تحرک کافی، اغلب چربی ها در ناحیه شکم و پهلو انباشته می شوند. مربیان و پزشکان توصیه می کنند زمانی که فرصت دارید با انجام تمرینات ورزشی به آب کردن چربی های شکمی بپردازید. در زمان آب کردن چربی ها لازم است صبور باشید و به این نکته توجه داشته باشید که مدت زمان زیادی طول کشیده است که چربی ها جمع شوند بنابراین در مدت زمان یک ماه و کمتر از آن نمی توانید این چربی ها را آب نمایید.

چنانچه فرصت کافی ندارید در فضای آزاد ورزش کنید یا به باشگاه بروید با کمک ترمیل خانگی می توانید در هر شرایط آب و هوایی به تمرینات ورزشی بپردازید. به همراه انجام ورزش از رژیم غذایی مناسب پیروی نمایید تا سریع تر به نتیجه دلخواه برسید. انواع تردمیل ها دارای برنامه های از پیش تعیین شده می باشند که با استفاده از آنها می توانید دچار یکنواختی در ورزش نشوید. در شروع ورزش با تردمیل خانگی ابتدا تا 5 دقیقه بدن خود را با انجام تمرینات نرمشی و راه رفتن آهسته بر روی تردمیل گرم نمایید.

اگر بتوانید پیاده روی کردن بر روی تردمیل را به صورت روزانه ادامه دهید بعد از مدتی به تناسب اندام می رسید و چربی های زائد بدن شما از بین می رود. بعد از گرم شدن بدن سرعت دستگاه را بالا ببرید و شدت تمرینات ورزشی خود را افزایش بدهید و به طور متناوب به ورزش ادامه دهید تا به هدف خود برسید. ضربان قلب خود را به صورت دائم از طریق مانیتور چک کنید تا از حداکثر آن بیشتر نشود و دچار مشکل نشوید.

بهتر است سرعت تردمیل را کاهش دهید و شیب آن را افزایش دهید و تا زمانی که به حالت تعادل نرسیده اید سرعت تردمیل را بالا نبرید تا بتوانید در هنگام تمرینات ورزشی کالری بیشتری را بسوزانید. اگر می خواهید چربی های پهلوی خود را به وسیله تردمیل آب کنید، سرعت آن را کم کرده و به آرامی با یک دست دستگیره تردمیل را گرفته و از پهلو راه بروید و این کار را برای سمت دیگر پهلو تکرار نمایید.

در انجام این کار پای دیگر را به جلوی تردمیل نزدیک کنید با انجام این کار عضلات لگن و ران ها را تحت تاثیر قرار می دهید. قدم ها را بلند کرده و با این کار به ران ها فشار بیاورید و چربی ها را در این ناحیه آب کنید. بعد از تمام شدن تمرینات ورزشی بلافاصله از تردمیل پایین نیایید و اجازه بدهید یک زمان کوتاه بگذرد تا بدن شما به آرامی سرد شود و سرعت دستگاه به صفر برسد، بعد می توانید از تردمیل پایین بیایید.

در کنار استفاده از تردمیل و انجام تمرینات ورزشی می توانید به درازو نشست بپردازید. اینکه این حرکت را قبل یا بعد از تمام شدن ورزش انجام بدهید اهمیت ندارد و فقط اینکه در انجام آن استمرار داشته باشد مهم است. می توانید با انجام تمرینات ورزشی با تردمیل به کاهش وزن و آب کردن چربی در نواحی مختلف بدن برسید. این دستگاه یک وسیله ورزشی است که در خانه و باشگاه وجود دارد و در هر زمان از شبانه روز می توانید برای ورزش از آن استفاده کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :